Aktualności
Do dekoracji, gotowi, start! Za nami pierwsze Igrzyska DYI z Liberon

Mówiąc „zawody”, myślimy sport! I choć sportowych emocji i zdrowej rywalizacji tu nie brakowało, w miniony weekend marka Liberon i Majsterki zaprosiły miłośników DIY na igrzyska w zupełnie nowym wydaniu.

Agencja PR Tower nie tylko uczestniczyła w dekoracyjnych zmaganiach, ale przede wszystkim wsparła wydarzenie na gruncie komunikacyjnym – od copywritingu po szeroki wachlarz działań z zakresu media relations.

W czasie dwóch dni Igrzysk DIY z Liberon  w poznańskiej Concordii, wykłady i warsztaty poprowadziły gwiazdy aranżacji, fotografii i dekoracji: Aneta Bukowska, Małgorzata Budzich, Paweł Machomet, Monika Tyszczak, Rafał Meszka oraz Piotr Motrenko. Nad całością czuwały twórczynie popularnego bloga Majsterki – Barbara Sowa, Sylwia Czubkowska i Alicja Rzeczkowska. W czasie igrzysk,  oficjalny organizator i sponsor główny imprezy – Liberon, zaprezentował najnowszą gamę produktów, dedykowaną niezwykle popularnemu DIY. Linia „dekoracja” stanowi doskonałe rozwiązanie dla wszystkich pasjonatów odnawiania i ożywiania wnętrz, dla których kreatywność, pomysłowość i chęć otaczania się niezwykłymi przedmiotami stanowią prawdziwą podstawę życiowej filozofii!