Aktualności
Nowocześnie o designie! Tower rozpoczyna współpracę z marką Cerrad

Cerrad to jeden z wiodących producentów płytek gresowych, ceramicznych i klinkierowych w Europie. Ich jakość i design zostały docenione przez klientów indywidualnych oraz projektantów w ponad pięćdziesięciu krajach na całym świecie. Inspirujące, oryginalne i odpowiadające najwyższym standardom produkty stały się fundamentem dynamicznego rozwoju marki. 

Innowacyjność, profesjonalizm oraz świeże spojrzenie – to filary działalności firmy Cerrad, które okazały się tożsame z metodami działania naszej agencji.  Płytki Cerrad pozwalają na całkowitą zmianę aranżacji wnętrza, tak jak nasze działania zapewniają kompleksową obsługę w zakresie mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn i Pinterest), tworzeniu contentu SEO oraz doradztwa.

Komunikacja obejmuje nie tylko rynek polski, ale również wybrane rynki zagraniczne. Cieszymy się, że dzięki naszym działaniom możemy docierać do odbiorców z USA, Niemiec czy Rosji, prezentując im zalety polskiego produktu na światowym poziomie.

Dziękujemy za zaufanie i jesteśmy przekonani, że efekty współpracy będą równie imponujące jak kolekcje płytek naszego klienta. To świetne wejście w nową dekadę!