Aktualności
NOWY POZIOM BUDOWANIA MARKI!

OFF Piotrkowska Center to miejsce, w którego DNA wpisane jest poszukiwanie rzeczy nowych.

Jako agencja PR obsługująca jedno z najbardziej ikonicznych miejsc w Łodzi, przekładamy filozofię naszego Klienta na konsekwentne budowanie marki poprzez działania kreatywne, relacje z mediami i konferencje.

Łódź już niebawem wzbogaci się o nową, niebanalną przestrzeń do pracy, zakupów i rozrywki. Na terenie OFFa powstaną dwie nowe inwestycje: niebanalny i ekologiczny budynek wielofunkcyjny FERN OFFICE oraz parking wielopoziomowy na 222 miejsc.

Słowo „fern” oznacza w języku angielskim paproć, która z uwagi na charakterystyczny cykl życia uchodzi za roślinę nietuzinkową. Cykl życia OFFowej „paprotki” także odbiegać będzie od typowego biurowca, o co zadba m.in. publicznie dostępny rooftop oraz pasaż mody. Poprzez wysyłkę specjalnie zaprojektowanych growkitów do dziennikarzy i agentów nieruchomości, a także możliwość wjazdu podnośnikiem na wysokość planowanego tarasu podczas konferencji prasowej, stworzyliśmy angażującą historię i zadbaliśmy o spójny branding marki na kluczowym etapie launchu produktu.