Aktualności
Synergia działań PR i SEO – szkolenie w ramach Fabryki Kompetencji ŁIPH

Codzienna działalność agencji Tower to nie tylko prowadzenie kampanii, media relations czy doradztwo wizerunkowe dedykowane naszym klientom.

Niezwykle chętnie angażujemy się w edukację przedsiębiorców, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z branżą komunikacyjną. 

21 marca mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w kolejnej edycji Fabryki Kompetencji, która odbyła się w siedzibie Łódzkiej Izby Przemysłowo – Handlowej. 

Łukasz Osiński z Tower Group Communications oraz Szymon Pietkiewicz  z agencji marketingowej Conversacja przeprowadzili warsztat pt. „Czym jest skuteczny PR w dobie Internetu? Z jakich narzędzi korzystać i jak mierzyć efekty?” Członkowie Izby mieli okazję m. in. dowiedzieć się, jak zaplanować budowanie obecności firmy w Internecie, jak wykorzystać synergię kanałów online i offline, jak pozycjonować firmę w wyszukiwarce za pomocą działań PR oraz dlaczego SEO PR to doskonałe połączenie.

Nasi specjaliści zaprezentowali świeże podejście do komunikacji – zarówno w teorii, jak i w praktyce, posługując się przykładowymi case studies, które zobrazowały siłę i potencjał, jaki niesie integracja public relations i marketingu on-line. 

Mamy nadzieję, że przeprowadzony warsztat stanowił prawdziwą inspirację do działania i swoisty zastrzyk wiedzy, a jej wykorzystanie w praktyce to tylko kwestia czasu! 


Dziękujemy!