Aktualności
Tower x Saint-Gobain Glass

Działanie kompleksowe – niczym najlepszej jakości szkło budowlane!

Choć szklane domy były niegdyś literacką fikcją, dziś innowacyjne szkło jest przyszłością architektury i siłą zrównoważonego budownictwa. Saint-Gobain Glass, lider w produkcji rozwiązań szklanych, od lat udowadnia, że szyba ma znaczenie. 

Nowoczesne szkło okienne, dekoracyjne i fasadowe tworzone jest z myślą o lepszej przyszłości planety i losach kolejnych pokoleń. W trosce o klimat i przy wykorzystaniu zrównoważonego, opartego na recyclingu i najnowszych technologiach produkcyjnych przetwórstwa powstają produkty, które kompleksowo dbają o komfort i bezpieczeństwo użytkowników nie obciążając przy tym środowiska. Wysoko wydajne, energooszczędne, niskoemisyjne, przeciwsłoneczne, grzewcze, łatwe do utrzymania w czystości, aktywne, dekoracyjne – po prostu ekologiczne. 

Tak świadome i rozważne podejście do budownictwa bliskie jest światopoglądowi Agencji Tower. Za wspólny cel stawiamy sobie szerzenie tych wartości i przybliżanie zalet płynących z zastosowania szkła nowej generacji wśród architektów, producentów okien i fasad, instalatorów i klientów ostatecznych – zgodnie z pryncypium Grupy Saint-Gobain „Making The World a Better Home”. Wszak dbałość o dobro planety, to odpowiedzialność za nas wszystkich. Agencja Tower sprawi, by komunikat poszedł w świat!

W ramach współpracy objęliśmy pieczę nad tworzeniem contentu, relacjami z mediami, kanałami w mediach społecznościowych oraz doradztwem wizerunkowym.