Aktualności
TRENDY, SPOTKANIA, BIZNES! Poznajemy branżowe nowości na targach BUDMA 2019

Nie bez powodu targi BUDMA nazywane są barometrem branży budowlanej. To jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii oraz materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami. Podczas tegorocznej edycji, na powierzchni 30 tys. metrów kwadratowych, swoją ofertę prezentuje blisko 1000 wystawców i gości z 33 krajów.

W Tower Group Comunications stale śledzimy aktualne trendy z branży budowlanej i wykończeniowej, więc na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury nie mogło nas zabraknąć. To doskonała okazja do zapoznania się z najnowszą ofertą produktową, technologiczną i usługową: kilkaset targowych premier, a wśród nich aż 43 produkty nagrodzone Złotymi Medalami MTP, wydarzenia specjalne, warsztaty, konkursy, prelekcje i debaty. Mieliśmy o czym dyskutować z przedstawicielami mediów branżowych i wystawców. 

A na deser – stoisko naszego Klienta, firmy Krause - gdzie oprócz rusztowań jezdnych czy drabin dla profesjonalistów można było usiąść za kierownicą samochodu wyścigowego.