Blog

Praca copywriter – Łódź

Do naszego zespołu poszukujemy copywritera, który będzie swoim lekkim piórem wspierał nasze zespoły PR i Digital. Jeśli lubisz i potrafisz dobrze pisać, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji.

Kandydaci idealni

- wiesz, że dobry tekst wymaga researchu, pomysłu i narracji,

- piszesz komercyjnie już kilka lat np. jako copy w agencji, marketingowiec w firmie, a może redaktor w portalu internetowym,

- Twoje teksty zwiększają sprzedaż, wyzwalają konkretne emocje lub sprawiają, że czytelnik nie potrafi się od nich oderwać,

- wiesz kim byli David Ogilvi, Claude Hopkins, John Caples,

- potrafisz pisać teksty na potrzeby Internetu, znasz zasady seo-copywritingu i webwitingu.

Kandydaci mniej doświadczeni, ale nadal mile widziani

- masz lekkie pióro, sprawnie przelewasz myśli na klawiaturę, zasady pisowni i gramatyki języka ojczystego nie mają dla Ciebie tajemnic,

- nie masz jeszcze bogatego doświadczenia zawodowego, ale interesujesz się reklamą, marketingiem, psychologią,

- cechuje Cię ambicja, samodzielność i dobra organizacja,

- szukasz miejsca do pracy, w którym możesz się naprawdę dużo nauczyć.

Zakres obowiązków

Praca z treścią wszelkiego rodzaju: w zdecydowanej większości pisanie artykułów do publikacji online i offline, tekstów na strony internetowe, na potrzeby mailingów, newsletterów i social media, a także copywriting dla kampanii reklamowych.

Oferujemy

Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, pracę przy zróżnicowanych projektach, dużą samodzielność i elastyczne godziny biurowe, dużo wiedzy praktycznej -  szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, biuro w samym centrum Łodzi z pięknym widokiem na panoramę miasta oraz naprawdę przyjazną i swobodną atmosferę w pracy.

Pasujesz do nas? Wyślij swoje CV i próbki tekstów na adres:

biuro@towergroup.com.pl

 PS.

Niestety tworzenie wyłącznie treści dla zaplecz SEO nie wpisuje się według nas w ambitne zadania copywriterskie. Poszukujemy osób, które naprawdę lubią i potrafią bawić się słowami.

Tower

Czym jest PR produktowy?

Czytaj
Tower

Odchodzi Klient od Agencji…

Czytaj
Dowiedz się jak pracujemy

Chcesz zobaczyć jak realizujemy projekty? Proszę bardzo!